Ziemniak - herbicydy

Agil S 100 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej propachizafop 100 g/l. Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego, samosiewów zbóż, chwastnicy jednostronnej, miotły zbożowej, owsa głuchego i innych chwastów jednoliściennych w niektórych roślinach rolniczych, warzywnych i sadowniczych.

ETYKIETA
Aurelit 70 WG
Adama
Zawartość substancji czynnej metrybuzyna 700 g/kg. Aurelit 70 WG jest herbicydem w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowanym doglebowo lub nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w uprawie ziemniaka i pomidora. Niszczy skutecznie chwasty od fazy kiełkowania do fazy 2-4 liści właściwych.

ETYKIETA
Boxer 800 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: prosulfokarb 800 g/l. Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany doglebowo i nalistnie, przeznaczony do selektywnego zwalczania niektórych rocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w zbożach ozimych, ziemniakach, cebuli, porze, czosnku, marchwi, pietruszce korzeniowej, pasternaku, selerze korzeniowym, selerze naciowym, chrzanie, bobiku, grochu pastewnym, łubinie białym, łubinie żółtym, łubinie wąskolistnym, soczewicy, słoneczniku, soi, roślinach zielarskich i roślinach ozdobnych.

ETYKIETA
Proman 500 SC
„belchim"
Zawartość substancji czynnej: metobromuron 500 g/l. Proman 500 SC jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu zawiesinowego do rozcieńczania wodą, stosowanym doglebowo, przeznaczonym do zwalczania rocznych chwastów dwuliściennych i niektórych chwastów jednoliściennych w uprawie ziemniaka, soi, słonecznika i bobiku.

ETYKIETA
Racer 250 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej: flurochloridon 250 g/l. Racer 250 EC to środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany doglebowo, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w zbożach ozimych, ziemniakach oraz w warzywach.

ETYKIETA
Rincon 25 SG
innvigo
Zawartość substancji czynnej: rimsulfuron 250 g/kg. Rincon 25 SG jest herbicydem w formie granul rozpuszczalnych w wodzie, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania niektórych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w kukurydzy oraz ziemniaku.

ETYKIETA
Titus 25 WG

corteva
Zawartość substancji czynnej: rimsulfuron 250 g/kg. TITUS 25 WG jest środkiem chwastobójczym w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania perzu właściwego i rocznych chwastów jednoliściennych (chwasty prosowate) oraz niektórych chwastów dwuliściennych w kukurydzy, ziemniaku i pomidorze.

ETYKIETA
Zetrola 100 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: propachizafop 100 g/l. Selektywny herbicyd, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie o działaniu układowym, pobieranym bardzo szybko poprzez liście, a następnie przemieszczanym do korzeni i rozłogów chwastów powodującym zahamowanie wzrostu i rozwoju rośliny. Efekt działania środka widoczny jest już po upływie 3 dni od zabiegu i objawia się żółknięciem , a następnie zamieraniem najmłodszych liści.

ETYKIETA
Activius 400 SC
Adama
Zawartość substancji czynnej pendimetalina 400 g/l. HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo lub dolistnie, w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny przeznaczonej do rozcieńczania wodą. Activus 400 SC zawiera pendimetalinę, która hamuje tworzenie mikrotubuli, w wyniku czego dochodzi do zahamowania podziału i procesów elongacji komórek.

ETYKIETA
Akapit 125 EC
ciech
Zawartość substancji czynnej: fluazifop-P-butylu 125g/l . HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC).

ETYKIETA
Arcade 880 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: prosulfokarb 800 g/l, metrybuzyna 80 g/l. Arcade 880 EC jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, do stosowania bezpośrednio po sadzeniu lub wcześnie powschodowo, przeznaczonym do selektywnego zwalczania niektórych jednorocznych chwastów jednoliściennych oraz dwuliściennych w ziemniaku.

ETYKIETA
Bandur 600 SC
bayer
Zawartość substancji czynnej: aklonifen 600 g/l. HERBICYD selektywny, o działaniu kontaktowym, występujący w formie koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej.br>
ETYKIETA
Basagran 480 SL
basf
Zawartość substancji czynnej: bentazon 480 g/l. Basagran 480 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych w ziemniaku, fasoli, grochu jadalnym na suche nasiona oraz grochu jadalnym zielonym.

ETYKIETA
Chanon 600
belchim
Zawartość substancji czynnej: aklonifen 600 g/l. HERBICYD selektywny, o działaniu kontaktowym, stosowany doglebowo, występującym w formie koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej.

ETYKIETA
Citation 70 WG
upl
Zawartość substancji czynnej: metrybuzyna 700 g/kg. Citation 70 WG jest selektywnym herbicydem, w formie granulatu do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowanym doglebowo i nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w ochronie ziemniaka.br>
ETYKIETA
Command 480 EC

FMC
Zawartość substancji czynnej: chlomazon 480 g/l Środek jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym doglebowo, występującym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.

ETYKIETA
Effector 360 CS
innvigo
Zawartość substancji czynnej: chlomazon 360 g/l. Środek chwastobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania z wodą, przeznaczony do zwalczania chwastów jedno- i dwuliściennych w rzepaku ozimym i ziemniaku.

ETYKIETA
Focus Ultra 100 EC
basf
Zawartość substancji czynnej: cykloksydym 100 g/l. Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie, przeznaczony do selektywnego zwalczania perzu właściwego oraz chwastów jednoliściennych (w tym chwastnicy jednostronnej) po wschodach w buraku cukrowym, rzepaku ozimym i rzepaku jarym, w słoneczniku, ziemniaku, lnie oraz w grochu jadalnym zielonym, grochu jadalnym na suche nasiona, bobie, soi, fasoli szparagowej, marchwi, sałacie głowiastej, porze, cebuli siedmiolatce, kalafiorze, szpinaku, a także w truskawce, plantacjach nasiennych lucerny, roślinach ozdobnych i w odmianach kukurydzy tolerancyjnych na substancję czynną cykloksydym.

ETYKIETA
Fusilade Forte 150 EC
ciech
Zawartość substancji czynnej: fluazyfop-P-butylowy 150 g/l. Fusilade Forte 150 EC jest herbicydem, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego oraz rocznych chwastów jednoliściennych.

ETYKIETA
Gransol Extra 480 SL
Zawartość substancji czynnej: bentazon 480 g/l. GRANSOL EXTRA 480 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych w ziemniaku, fasoli, grochu jadalnym na suche nasiona oraz grochu jadalnym zielonym.

ETYKIETA
Labrador Extra 50 EC
ciech
Zawartość substancji czynnej: chizalofop-p-etylu 50 g/l. HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.

ETYKIETA
Ramzes 25 WG
Zawartość substancji czynnej: rimsulfuron 250 g/l. RAMZES 25 WG jest środkiem chwastobójczym w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania perzu właściwego i rocznych chwastów jednoliściennych (chwasty prosowate) oraz niektórych chwastów dwuliściennych w kukurydzy, ziemniaku i pomidorze.

ETYKIETA
Sencor Liquid 600 SC
bayer
Zawartość substancji czynnej: metrybuzyna 600 g/l. Sencor Liquid 600 SC jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w uprawie ziemniaków, marchwi, pomidorów z rozsady, soi i szparagów.

ETYKIETA
Stalion 363 CS

FMC
Zawartość substancji czynnej: chlomazon 30 g/l, pendimetalina 333 g/l HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo, występujący w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą.

ETYKIETA
Boa Pro 480 EC

innvigo
Zawartość substancji czynnej: chlomazon 480 Środek jest herbicydem pobieranym przez korzenie chwastów, powodującym w roślinie hamowanie syntezy karotenoidów. Charakterystycznym objawem działania jest bielenie tkanek. BOA PRO 480 EC działa na chwasty głównie w okresie ich kiełkowania. Po jego zastosowaniu chwasty nie wschodzą lub po wschodach bieleją i zasychają.

ETYKIETA