Warzywa korzeniowe - fungicydy

CopperFIELD
Skład: Miedź (Cu) całkowita, rozpuszczalna w wodzie 7% m/m, Miedź (Cu) skompleksowana 7% m/m . Copper FIELD jest wysoko przyswajalnym preparatem zawierającym heptaglukonian miedzi, zwalczającym patogeny (grzybowe i bakteryjne), wykazującym działanie systemiczne. Do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

ETYKIETA
Dagonis
basf
Zawartość substancji czynnej: difenokonazol 50 g/l fluksapyroksad 75 g/l. FUNGICYD w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnie.

ETYKIETA
Luna Experience 400 SC
bayer
Zawartość substancji czynnej: fluopyram 200 g/l tebukonazol 200 g/l . FUNGICYD w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego lub interwencyjnego.

ETYKIETA
Scorpion 325 SC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: azoksystrobina 200 g/l difenokonazol 125 g/l. Zawartość substancji czynnej: FUNGICYD, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC) o działaniu wgłębnym i układowym, stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie w zwalczaniu chorób powodowanych przez grzyby.

ETYKIETA
ETYKIETA
Switch 62,5 WG
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: cyprodynil 375 g/kg fludioksonil 250 g/kg . Switch 62,5 WG jest środkiem grzybobójczym, koncentratem w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu wgłębnym i powierzchniowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób jabłoni, gruszy, pigwy, czereśni, wiśni, śliwy, moreli, brzoskwini, nektarynki, truskawek, maliny, jeżyny, porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, porzeczki białej, borówki amerykańskiej, żurawiny, winorośli, fasoli szparagowej, fasoli na zbiór świeżych nasion, fasoli na suche nasiona, grochu zwyczajnego na świeże nasiona, grochu siewnego cukrowego, grochu jadalnego na suche nasiona, bobu, łubinu białego, łubinu żółtego, łubinu wąskolistnego, cebuli, szalotki, czosnku, cebuli z dymki, szczypiorku, salsefii, selera korzeniowego, szparagów, marchwi, pietruszki korzeniowej, pasternaka, buraka ćwikłowego, chrzanu, brukwi, rzepy, tytoniu, szkółek drzew owocowych i ozdobnych, szkółek i upraw leśnych, plantacji nasiennych roślin warzywnych, zielarskich i ozdobnych, uprawianych w gruncie, pod osłonami i w szklarni: selera naciowego, sałaty głowiastej i liściowej, cykorii sałatowej, endywii, botwinki, szpinaku, roślin zielarskich oraz ozdobnych oraz uprawianych pod osłonami i w szklarni pomidora, ogórka, bakłażana, cukinii i papryki. Środek Switch 62,5 WG przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych, sadowniczych i opryskiwaczy ręcznych.

ETYKIETA