Cebula - herbicydy

Agil S 100 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej propachizafop 100 g/l. Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego, samosiewów zbóż, chwastnicy jednostronnej, miotły zbożowej, owsa głuchego i innych chwastów jednoliściennych w niektórych roślinach rolniczych, warzywnych i sadowniczych.

ETYKIETA
Boxer 800 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: prosulfokarb 800 g/l. Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany doglebowo i nalistnie, przeznaczony do selektywnego zwalczania niektórych rocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w zbożach ozimych, ziemniakach, cebuli, porze, czosnku, marchwi, pietruszce korzeniowej, pasternaku, selerze korzeniowym, selerze naciowym, chrzanie, bobiku, grochu pastewnym, łubinie białym, łubinie żółtym, łubinie wąskolistnym, soczewicy, słoneczniku, soi, roślinach zielarskich i roślinach ozdobnych.

ETYKIETA
Zetrola 100 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: propachizafop 100 g/l. Selektywny herbicyd, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie o działaniu układowym, pobieranym bardzo szybko poprzez liście, a następnie przemieszczanym do korzeni i rozłogów chwastów powodującym zahamowanie wzrostu i rozwoju rośliny. Efekt działania środka widoczny jest już po upływie 3 dni od zabiegu i objawia się żółknięciem , a następnie zamieraniem najmłodszych liści.

ETYKIETA
Activus 400 SC
Adama
Zawartość substancji czynnej: pendimetalina 400 g/l. HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo lub dolistnie,w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny przeznaczonej do rozcieńczania wodą. Activus 400 SC zawiera pendimetalinę, która hamuje tworzenie mikrotubuli, w wyniku czego dochodzi do zahamowania podziału i procesów elongacji komórek.

ETYKIETA
Bandur 600 SC
bayer
Zawartość substancji czynnej: aklonifen 600 g/l. HERBICYD selektywny, o działaniu kontaktowym, występujący w formie koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej.

ETYKIETA
Lentem 45 WP

belchim
Zawartość substancji czynnej: pirydat 450 g/kg . LENTEM 45 WP jest selektywnym herbicydem o działaniu kontaktowym. Pobierany jest przez liście chwastów i w niewielkim stopniu przemieszczany w tkankach roślinnych. Lentem 45 WP najskuteczniej działa na chwasty będące w fazie od 2 do 4 liści powodując ich zasychanie, a następnie zamieranie. Środek działa lepiej w warunkach wilgotnej i ciepłej pogody.

ETYKIETA
Wing P 462,5 EC
basf
Zawartość substancji czynnej: dimetenamid-P 212,5 g/l pendimetalina 250 g/l . HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC).

ETYKIETA