Pomidor - fungicydy

CopperFIELD
Skład: Miedź (Cu) całkowita, rozpuszczalna w wodzie 7% m/m, Miedź (Cu) skompleksowana 7% m/m . Copper FIELD jest wysoko przyswajalnym preparatem zawierającym heptaglukonian miedzi, zwalczającym patogeny (grzybowe i bakteryjne), wykazującym działanie systemiczne. Do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

ETYKIETA
Carial Star 500 SC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: mandipropamid 250 g/l, difenokonazol 250 g/l. FUNGICYD w postaci koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu wgłębnym, powierzchniowym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego, a także interwencyjnego w ochronie ziemniaka.

ETYKIETA
Dagonis
basf
Zawartość substancji czynnej: difenokonazol 50 g/l fluksapyroksad 75 g/l. FUNGICYD w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnie.

ETYKIETA
Ranman Top 160 SC

belchim
Zawartość substancji czynnej: cyjazofamid 160 g/l. RANMAN TOP 160 SC jest fungicydem, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego.

ETYKIETA
Revus 250 SC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: mandipropamid 250 g/l. FUNGICYD, wysoce selektywny koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu wgłębnym i powierzchniowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego.

ETYKIETA
ETYKIETA