Boxer 800EC
Syngenta
Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany doglebowo i nalistnie, przeznaczony do selektywnego zwalczania niektórych rocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w zbożach ozimych, ziemniakach, cebuli, porze, czosnku, marchwi, pietruszce korzeniowej, pasternaku, selerze korzeniowym, selerze naciowym, chrzanie, bobiku, grochu pastewnym, łubinie białym, łubinie żółtym, łubinie wąskolistnym, soczewicy, słoneczniku, soi, roślinach zielarskich i roślinach ozdobnych.

ETYKIETA
Boxer Evo EC
Syngenta
Herbicyd selektywny, stosowany nalistnie występujący w formie koncentratu do rozcieńczania wodą.

ETYKIETA
Legato Pro 425SC
Adama
Środek chwastobójczy, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, przeznaczony do jesiennego zwalczania niektórych jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w pszenicy ozimej, życie ozimym i pszenżycie ozimym.

ETYKIETA
Opal 500SC
Syngenta
Środek chwastobójczy, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania miotły zbożowej oraz niektórych chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej.

ETYKIETA
Tolurex 500SC
Adama
Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania miotły zbożowej oraz niektórych jednorocznych chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, jęczmieniu ozimym i życie ozimym.

ETYKIETA
Adiunkt 500SC
innvigo
Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do jesiennego zwalczania chwastów w pszenicy ozimej i pszenżycie ozimym.

ETYKIETA
Diflanil 50SC
„belchim"
Środek chwastobójczy, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do jesiennego zwalczania chwastów dwuliściennych (głównie fiołka polnego) w pszenicy ozimej oraz w sadach jabłoniowych.

ETYKIETA
Pendigan 330EC
Adama
Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania rocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, życie ozimym, kukurydzy, cebuli uprawianej z siewu, cebuli uprawianej z dymki, cebuli szalotki, czosnku uprawianego z siewu, pora uprawianego z siewu, prosa zwyczajnego i sorga zwisłego.

ETYKIETA
Trinity 590SC
Adama
Środek chwastobójczy, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, przeznaczony do jesiennego zwalczania niektórych jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w pszenicy ozimej, życie i pszenżycie ozimym. Zachowuje długotrwałą skuteczność działania w okresie jesiennym również w stosunku do chwastów później wschodzących.

ETYKIETA
Bizon
DOW
Środek chwastobójczy, w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do sporządzania roztworu wodnego, stosowany jesienią, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w zbożach ozimych.

ETYKIETA
Battle Delta 600SC
FMC
Herbicyd, w postaci koncentratu w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do jesiennego zwalczania miotły zbożowej i chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych. Środek przeznaczony do stosowania po wschodach zbóż.

ETYKIETA
Arubis 50SG
innvigo
Środek chwastobójczy w formie granul rozpuszczalnych w wodzie, stosowany doglebowo i nalistnie, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych i miotły zbożowej w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym i życie.

ETYKIETA
Primstar 20SG
innvigo
Środek chwastobójczy w formie granul rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, życie ozimym, jęczmieniu jarym.

ETYKIETA
Tytan 75 SG
innvigo
Środek chwastobójczy w formie granul rozpuszczalnych w wodzie przeznaczony do zwalczania miotły zbożowej i chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej, życie ozimym i pszenżycie ozimym.

ETYKIETA
Toluron 700 SC
Adama
Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo lub nalistnie w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą.

ETYKIETA
Tristar 50 SG
innvigo
Środek chwastobójczy w formie granul rozpuszczalnych w wodzie, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym oraz jęczmieniu jarym.

ETYKIETA
Major 300 SL
innvigo
Herbicyd w formie koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego stosowany nalistnie.

ETYKIETA
Sharpen 400 SC
Środek chwastobójczy w postaci stężonej zawiesiny, przeznaczony do zwalczania niektórych rocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w uprawie jęczmienia ozimego i pszenicy ozimej.

ETYKIETA
Chlorsulfuron 75 WG
Herbicyd w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowanym doglebowo lub nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych i miotły zbożowej w pszenicy ozimej.

ETYKIETA
NASZ SKLEP