Burak cukrowy - fungicydy

Dafne 250 EC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: difenokonazol 250 g/l DAFNE 250 EC jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przez grzyby.

ETYKIETA
Spyrale 475 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej: fenpropidyna 375 g/l, difenokonazol 100 g/l Fungicyd, koncentrat do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego a także interwencyjnego w ochronie buraka cukrowego przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Amistar Gold Max
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: azoksystrobina 125 g/l difenokonazol 125 g/l. FUNGICYD, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu wgłębnym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego, a także interwencyjnego.

ETYKIETA
CopperFIELD
Skład: Miedź (Cu) całkowita, rozpuszczalna w wodzie 7% m/m, Miedź (Cu) skompleksowana 7% m/m. Copper FIELD jest wysoko przyswajalnym preparatem zawierającym heptaglukonian miedzi, zwalczającym patogeny (grzybowe i bakteryjne), wykazującym działanie systemiczne. Do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

WIĘCEJ INFO