Insektycydy - Agro-Efekt

Zboża - insektycydy

Pirimor 500 WG
Adama
Zawartość substancji czynnej: pirymikarb 500 g /kg Środek owadobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym przeznaczony do zwalczania mszyc. Zwalcza także mszyce uodpornione na związki fosforoorganiczne.

ETYKIETA
Delmetros 100 SC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: deltametryna 100 g/l Insektycyd w postaci koncentratu w formie stężonej zawiesiny przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem (SC), o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Na roślinie działa powierzchniowo.

ETYKIETA
Titan 100 EW
FMC
Zawartość substancji czynnej: zeta-cypermetryna 100 g/l Titan 100 EW jest środkiem owadobójczym w formie emulsji (olej w wodzie) do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych. Na roślinie działa powierzchniowo.

ETYKIETA
Delux 050 CS
innvigo
Zawartość substancji czynnej: deltametryna 50 g/l Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników w rzepaku ozimym, pszenicy ozimej oraz jabłoni. Na roślinie działa powierzchniowo.

ETYKIETA
ODDZIAŁY