Fuego 500SC
Adama
Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania niektórych jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w rzepaku ozimym.

ETYKIETA
Nero 424EC
FMC
Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany doglebowo, przeznaczony do zwalczania niektórych jednorocznych chwastów dwuliściennych oraz jednoliściennych w rzepaku ozimym.

ETYKIETA
Metax 500SC
innvigo
Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania z wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w rzepaku ozimym.

ETYKIETA
Reactor 480EC
FMC
Środek chwastobójczy stosowany doglebowo. Działanie na chwasty: chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, przytulia czepna, tasznik pospolity oraz tobołek polny.

ETYKIETA
Efector 360CS
innvigo
Herbicyd Efector 360 CS to środek chwastobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania z wodą, przeznaczony do zwalczania chwastów jedno- i dwuliściennych w rzepaku ozimym.

ETYKIETA
Baristo 500SC
innvigo
Herbicyd selektywny, o działaniu układowym, stosowany doglebowo, będący koncentratem w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą.

ETYKIETA
Navigator 360 SL
DOW
Środek chwastobójczy stosowany nalistnie. Działanie na chwasty: chaber bławatek, fiołek polny, jasnota purpurowa, mak polny, maruna bezwonna, ostrożeń polny, przytulia czepna, rumian polny oraz tobołki polne.

ETYKIETA
Major 300 SL
innvigo
Herbicyd w formie koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego stosowany nalistnie.

ETYKIETA
Zorro 300 DL
innvigo
Herbicyd systemiczny, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego przeznaczony do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych.

ETYKIETA
NASZ SKLEP