Fungicydy i regulatory wzrostu - Agro-Efekt

Rzepak - fungicydy

Impact 125 SC
FMC
Zawartość substancji czynnej: flutriafol 125 g/l. Środek o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie zbóż oraz rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Bukat 500 SC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: tebukonazol 500 g/l. Fungicyd w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania  wodą o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, oraz wyniszczającego, przeznaczonym do ochrony pszenicy ozimej, pszenżyta ozimego, żyta ozimego oraz jęczmienia jarego przed chorobami. 

ETYKIETA
Toprex 375 SC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: difenokonazol 250 g/l, paklobutrazol 125 g/l. Środek grzybobójczy i regulator wzrostu stosuje się zapobiegawczo i interwencyjnie do ochrony rzepaku ozimego w celu zapobiegania nadmiernemu wyrastaniu roślin oraz przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Dafne 250 EC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: difenokonazol 250 g/l. Środek w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Sirena 60 EC
„belchim"
Zawartość substancji czynnej: metkonazol 60 g/l. Fungicyd w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego.

ETYKIETA
Mepik 300 SL
innvigo
Zawartość substancji czynnej: chlorek mepikwatu 300 g/l. Środek z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie o działaniu systemicznym w celu zapobiegania nadmiernemu wyrastaniu roślin oraz skracania i wzmacniania łodyg w okresie wiosennym.

ETYKIETA
Kier 450 SC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: azoksystrobina 200 g/l, difenokonazol 125 g/l, tebukonazol 125 g/l. FUNGICYD, koncentrat w formie stężonej zawiesiny (SC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Skymaster 280 SC
Adama
Zawartość substancji czynnej:azoksystrobina 200 g/l, cyprokonazol 80 g/l. Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym i systemicznym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych rzepaku ozimego.

ETYKIETA
ODDZIAŁY