Burak cukrowy - graminicydy

Investo 100 EC
innvigo
Zawartość substancji czynnej chizalofop-P-etylowy 100 g/l Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego, samosiewów zbóż i innych chwastów jednoliściennych w uprawie rzepaku ozimego i buraka cukrowego.

ETYKIETA
Agil S 100 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej propachizafop 100 g/l Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego, samosiewów zbóż, chwastnicy jednostronnej, miotły zbożowej, owsa głuchego i innych chwastów jednoliściennych w niektórych roślinach rolniczych, warzywnych i sadowniczych.

ETYKIETA
Zetrola 100 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej propachizafop 100 g/l Selektywny herbicyd, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie o działaniu układowym, pobieranym bardzo szybko poprzez liście, a następnie przemieszczanym do korzeni i rozłogów chwastów powodującym zahamowanie wzrostu i rozwoju rośliny. Efekt działania środka widoczny jest już po upływie 3 dni od zabiegu i objawia się żółknięciem, a następnie zamieraniem najmłodszych liści. Opady deszczu występujące w godzinę po zabiegu nie mają wpływu na działanie środka.

ETYKIETA
Brixton
certis
Zawartość substancji czynnej: kletodym 180 g/l. HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany dolistnie, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC). Zgodnie z klasyfikacja HRAC substancja czynna kletodym zaliczana jest do grupy A.

ETYKIETA