Rzepak - graminicydy

Investo 100 EC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: chizalofop-P-etylowy 100 g/l. Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego, samosiewów zbóż i innych chwastów jednoliściennych w uprawie rzepaku ozimego i buraka cukrowego.

ETYKIETA
Agil S 100 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej propachizafop 100 g/l. Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego, samosiewów zbóż, chwastnicy jednostronnej, miotły zbożowej, owsa głuchego i innych chwastów jednoliściennych w niektórych roślinach rolniczych, warzywnych i sadowniczych.

ETYKIETA
Zetrola 100 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: propachizafop 100 g/l. Selektywny herbicyd, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie o działaniu układowym, pobieranym bardzo szybko poprzez liście, a następnie przemieszczanym do korzeni i rozłogów chwastów powodującym zahamowanie wzrostu i rozwoju rośliny. Efekt działania środka widoczny jest już po upływie 3 dni od zabiegu i objawia się żółknięciem, a następnie zamieraniem najmłodszych liści. Opady deszczu występujące w godzinę po zabiegu nie mają wpływu na działanie środka.

ETYKIETA
Frequent

sharda
Zawartość substancji czynnej: fluazyfop-P- 125 g/l. HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC).

ETYKIETA
Brixton
certis
Zawartość substancji czynnej: kletodym 180 g/l . HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany dolistnie, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC). Zgodnie z klasyfikacja HRAC substancja czynna kletodym zaliczana jest do grupy A. ETYKIETA

Labrador Extra 50 EC
ciech
Zawartość substancji czynnej: chizalofop-p-etylu 50 g/l. Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.

ETYKIETA
Akapit 125 EC
ciech
Zawartość substancji czynnej: fluazyfop-p-butylowy 125 g/l. Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.

ETYKIETA
Rento 125 EC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: fluazyfop-p-butylowy 150 g/l. Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.

ETYKIETA