Kier 450 SC
innvigo
FUNGICYD, koncentrat w formie stężonej zawiesiny (SC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Impact 125 SC
FMC
Impact 125 SC jest to środkiem w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą przeznaczonym do zwalczania chorób powodowanych przez grzyby w ochronie zbóż jarych i ozimych i rzepaku ozimego. Jest to środek grzybobójczy o działaniu systemicznym i kontaktowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.

ETYKIETA
Andros 750 EC
Adama
Andros 750 EC jest fungicydem w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie zbóż ozimych i jarych przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

ETYKIETA
Tern 750 EC
Syngenta
FUNGICYD, koncentrat do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego do ochrony przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Artemis 450 EC
Adama
Artemis 450 EC jest środkiem grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu wgłębnym oraz układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, życie ozimym, jęczmieniu ozimym, pszenicy jarej i jęczmieniu jarym w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

ETYKIETA
Bukat 500 SC
innvigo
Bukat 500 SC jest fungicydem w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, oraz wyniszczającego, przeznaczonym do ochrony przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Dafne 250 EC
innvigo
DAFNE 250 EC jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przez grzyby.

ETYKIETA
Sirena 60 EC
„belchim"
Fungicyd w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego.

ETYKIETA
Harcer 425 EC
innvigo
FUNGICYD, koncentrat do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
NASZ SKLEP