Zboża - fungicydy

Kier 450 SC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: azoksystrobina 200 g/l, difenokonazol 125 g/l, tebukonazol 125 g/l FUNGICYD, koncentrat w formie stężonej zawiesiny (SC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Impact 125 SC
FMC
Zawartość substancji czynnej: flutriafol 125 g/l. Impact 125 SC jest to środkiem w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą przeznaczonym do zwalczania chorób powodowanych przez grzyby w ochronie zbóż jarych i ozimych i rzepaku ozimego. Jest to środek grzybobójczy o działaniu systemicznym i kontaktowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.

ETYKIETA
Andros 750 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej: fenpropidyna 750 g/l Andros 750 EC jest fungicydem w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie zbóż ozimych i jarych przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

ETYKIETA
Tern 750 EC
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: fenpropidyna 750 g/l FUNGICYD, koncentrat do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego do ochrony przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Artemis 450 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej: prochloraz 200 g/l, tebukonazol 100 g/l, fenpropidyna 150 g/l Artemis 450 EC jest środkiem grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu wgłębnym oraz układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, życie ozimym, jęczmieniu ozimym, pszenicy jarej i jęczmieniu jarym w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

ETYKIETA
Bukat 500 SC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: tebukonazol 500 g/l Bukat 500 SC jest fungicydem w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, oraz wyniszczającego, przeznaczonym do ochrony przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Dafne 250 EC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: difenokonazol 250 g/l. DAFNE 250 EC jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przez grzyby.

ETYKIETA
Unix 75WG
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: cyprodynil 750 g/kg Fungicyd w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego.

ETYKIETA
Turbo Pak: Tern 750 EC + Plexeo 60 EC
Syngenta
TERN 750 EC
Zawartość substancji czynnej: fenpropidyna 750 g/l FUNGICYD, koncentrat do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego do ochrony przed chorobami grzybowymi.

PLEXEO 060 EC
Zawartość substancji czynnej: metkonazol 60 g/l Fungicyd w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego.

ETYKIETA TERN
ETYKIETA PLEXEO
ASPIK 250 EC
innvigo
Zawartość substancji czynnej: protiokonazol 125g/l tebukonazol 125 g/l FUNGICYD w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego oraz wyniszczającego.

ETYKIETA
POLEPOSITION 300 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej: protiokonazol 300 g/l FUNGICYD w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego.

ETYKIETA
PROKARB 450 EC
ciech
Zawartość substancji czynnej: prochloraz 450 g/l . FUNGICYD w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu wgłębnym, do stosowania przede wszystkim zapobiegawczego oraz interwencyjnego.

ETYKIETA
ZAKEO 250 EC
Adama
Zawartość substancji czynnej: azoksystrobina 250 g/l FUNGICYD, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu wgłębnym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób powodowanych przez grzyby i organizmy grzybopodobne.

ETYKIETA
ELATUS ERA
Syngenta
Zawartość substancji czynnej: benzowindyflupyr 75 g/l protiokonazol 150 g/l Fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
ODDZIAŁY
Facebook
YouTube
Instagram