Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych oraz części renomowanych marek. W szerokiej ofercie znajdą Państwo ciągniki, kombajny, opryskiwacze, pługi, siewniki, naczepy, kosiarki ogrodowe, maszyny komunalne i inne.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem:

johndeerejohndeere

W ciągu ostatnich 180 lat w historii firmy John Deere nastąpiło wiele zmian - zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. Jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią - rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem.

Maszyny rolnicze John Deere

Kverneland LogoKverneland Logo

Kverneland Group to dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa firma, która jest producentem i dystrybutorem maszyn rolniczych. Do Grupy należą dwie znane marki – Kverneland i Vicon. Mocny nacisk kładziony na innowacje pozwala nam uzyskać unikalną i szeroką gamę produktów wysokiej jakości.

Maszyny rolnicze Kverneland

BednarBednar

BEDNAR FMT jest prężnie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych, specjalizującym się w maszynach do uprawy, siewu, nawożenia i rozdrabniania. Dzięki bliskim i silnym relacją z rolnikami, BEDNAR FMT jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów, projektującym i produkującym maszyny, o wysokiej wartości docenianej przez rolnika.

Maszyny rolnicze Bednar

Vaderstad_Logo_CMYKVaderstad_Logo_CMYK

Bogata historia Väderstad sięga wczesnych lat 60. Od samego początku działania Rune’go Starka charakteryzowały się duchem przedsiębiorczości, jak również tworzenie wydajnych maszyn i silna motywacja do racjonalizacji systemów uprawy, które towarzyszą firmie po dziś dzień.

Maszyny rolnicze Väderstad

Kramer_Logo_(old)Kramer_Logo_(old)

Kramer-Werke GmbH to średniej wielkości firma produkcyjna, która przywiązuje dużą wagę do własnych badań i rozwoju. Kompaktowe ładowarki kołowe, ładowarki kołowe teleskopowe i ładowarki teleskopowe są sprzedawane pod marką Kramer w branży budowlanej, rolnictwie, ogrodnictwie i architekturze krajobrazu, gminach, wypożyczalniach i firmach zajmujących się recyklingiem. Wszystkie produkty marki Kramer charakteryzują się zaawansowaną technologią i najwyższą jakością.

Maszyny rolnicze Kramer

Maszyny rolniczeMaszyny rolnicze

JOSKIN buduje najszerszy światowy program przyczep rolniczych do transportu i rozprowadzania nawozów. Jego maszyny przemierzają pola w całej Europie i w wielu regionach świata. Firma dostarcza regularnie maszyny do niemal 40 krajów. Spółka, założona w 1968 r. przez Victora Joskin, przekształciła się w międzynarodową grupę.

Maszyny rolnicze Joskin

unia logounia logo

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.

Maszyny rolnicze UNIA

wieltonwielton

Głównym profilem działalności Grupy Kapitałowej WIELTON jest produkcja naczep, przyczep i zabudów na samochody ciężarowe oraz ich sprzedaż. Działalność Grupy Kapitałowej prowadzona jest przede wszystkim za pośrednictwem jednostki dominującej WIELTON S.A., pełniącej rolę koordynatora działalności podmiotów zależnych, które zajmują się wyłącznie sprzedażą produktów Spółki oraz prowadzeniem działań marketingowych i reklamowych Emitenta na rynkach Rosji i Ukrainy.

Maszyny Wielton

Maszyny rolniczeMaszyny rolnicze

Firma Swimer z siedzibą w Toruniu zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Zbiornik do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Sztandarowym produktem jest typoszereg zbiorników do magazynowania wszelkiego rodzaju substancji płynnych m.in. paliw, AdBlue, nawozów, wody i wszelkiego rodzaju środków chemicznych.

Zbiorniki SWIMER

Maszyny rolniczeMaszyny rolnicze

Siedzibą firmy APV-Technische Produkte GmbH jest Dallein na północy Dolnej Austrii. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1997 roku. W ostatnich latach międzynarodowa ekspansja stała się ważnym czynnikiem napędowym rozwoju firmy, a sieć dystrybucyjna APV w dalszym ciągu się rozrasta. Aby sprostać wysokim wymaganiom w branży maszyn, wszystkie produkty APV są nieustannie udoskonalane i przystosowywane do najnowszego poziomu wiedzy technicznej. Na polski rynek trafiają przede wszystkim rozsiewacze tarczowe, siewniki pneumatyczne oraz agregaty do pielęgnacji użytków zielonych.

Maszyny rolnicze APV

SABO logoSABO logo

SABO - niemiecka jakość od 1954 roku. Kosiarki SABO (dawniej John-Deere) zawierają unikatowy system TurboStar - wentylator zapewniający zawsze pełen kosz i najdokładniejsze zbieranie trawy i liści. Maszyny w całości produkowane w Niemczech.

Kosiarki pchane SABO

Milwaukee_Logo_Stacked_NBHD_Vert_WhiteMilwaukee_Logo_Stacked_NBHD_Vert_White

MILWAUKEE® jest wiodącym dostawcą rozwiązań w branży narzędziowej. W ofercie znajdziemy przenośne elektronarzędzia oraz idealnie dopasowane do nich akcesoria. Nie zabraknie także narzędzi ręcznych, systemów do przechowywania (PACKOUTTM) czy środków ochrony indywidualnej. Tym samym w ofercie MILWAUKEE® profesjonalista z branży ogrodniczej, ale także budowlanej, mechanicznej i stolarskiej, elektrycznej i energetycznej znajdzie narzędzia, których użycie podnosi efektywność i komfort wykonywanych zadań.

Narzędzia MILWAUKEE®

OROSOROS

OROS od 50 lat zajmuje się produkcją sprzętu do zbioru rolniczego. Głównymi produktami OROS są hedery do zbioru kukurydzy i słonecznika. Są zaprojektowane do pracy ze wszystkimi typami kombajnów żniwnych. OROS produkuje hedery o różnym rozstawie i liczbie rzędów, od 4 do 16, a ze stałymi i składanymi ramami.

Maszyny rolnicze OROS

logo bez tła ORANGElogo bez tła ORANGE

Firma MANDAM jest jednym z największych polskich producentów maszyn rolniczych. Rocznie produkuje ponad 3000 maszyn z czego więcej niż połowa sprzedawana jest poza granicami RP. W stale poszerzającej się gamie produktów MANDAM znajdują się maszyny uprawowe do podorywki, do orki (pługi),maszyny do pielęgnacji terenów zielonych oraz narzędzie do mechanizacji robót w gospodarstwie rolnym.

Maszyny rolnicze Mandam