Oferujemy maszyny rolnicze jednego z największych producentów na świecie Kverneland. Maszyny rolnicze Kverneland oferowane przez Agro-Efekt to między innymi: Pługi, Kultywatory, Siewniki, Rozsiewacze, Maszyny Zielonkowe. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dokładnej oferty.

Kverneland Group to dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa firma, która jest producentem i dystrybutorem maszyn rolniczych. Do Grupy należą dwie znane marki – Kverneland i Vicon. Mocny nacisk kładziony na innowacje pozwala nam uzyskać unikalną i szeroką gamę produktów wysokiej jakości.

Produktywność, wydajność i zrównoważony rozwój to 3 ważne zasady w dzisiejszym rolnictwie, które każdego dnia motywują nas do ciągłego rozwoju technologii maszyn rolniczych. Grupa Kverneland oferuje innowacyjną gamę maszyn do uprawy gleby, siewu, maszyn zielonkowych i pras, rozsiewaczy, opryskiwaczy, rozwiązań elektronicznych i cyfrowych usług rolniczych dla ciągników i maszyn rolniczych. 

Grupa została założona w 1879 roku. Fabryki Kverneland Group znajdują się w Norwegii, Danii, Niemczech, Francji, Holandii, Włoszech, Rosji i Chinach.

Długoletnie poszanowanie dla tradycji
Historia Kverneland sięga do roku 1879, kiedy to jej założyciel Ole Gabriel Kverneland zbudował kuźnię, aby produkować kosy, w wiosce Kvernaland niedaleko Stavanger w Norwegii. Później O.G. Kverneland rozpoczął produkcję małych pługów. Kverneland pozostała firmą rodzinną i była zarządzana przez rodzinę - do czasu wpisania jej na giełdę w roku 1983. 

Rozwój dzięki przejęciom

Od połowy lat 90-tych Kverneland Group znacznie się rozwinęła poprzez przejęcia wielu znanych producentów sprzętu rolniczego. 

W 2012 roku Kubota Corporation przejęła Kverneland Group, która w maju 2012 roku stała się częścią Kubota Group.

Wizja Kverneland Group

Bycie wiodącym dostawcą inteligentnych i wydajnych systemów rolniczych przyczyniających się do zrównoważonego rolnictwa, obsługującego rosnącą populację na świecie. 

2019 - Świętujemy 140 lat działalności

Grupa Kverneland obchodzi 140-lecie istnienia jako wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją maszyn rolniczych oraz usług. 

2022 – Kverneland Group przejmuje ROC

Kverneland Group nabywa 80% udziałów w ROC S.R.L. z siedzibą we Włoszech. ROC jest światowym pionierem w rozwoju i produkcji zgrabiarek taśmowych, co dodatkowo wzmacnia strategiczne zaangażowanie Kverneland Group w maszyny do zbioru siana i pasz.

Oferujemy maszyny rolnicze Kverneland  w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

  • Pługi
  • Kultywatory
  • Siewniki
  • Rozsiewacze
  • Maszyny Zielonkowe

Zalety Kverneland:

ROZSIEWACZE Kverneland 

Dokładny wysiew, system wysiewu granicznego, kontrola sekcji, automatyczny system ważący, możliwość zastosowania wielu dawek w ramach szerokości roboczej, szybka i łatwa regulacja, maksymalna wydajność.

MASZYNY ZIELONKOWE Kverneland 

Wytrzymałe, masywna, lekka konstrukcja także do małych ciągników, łatwa konserwacja, przekładnia ProLine w kąpieli olejowej, efektywne zawieszenie.

Szukasz maszyny rolniczej marki Kverneland? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!