OZE w Twoim gospodarstwie!

Połączyliśmy nasze siły, by oferować kompleksowe rozwiązania z OZE zakresu odnawialnych źródeł energii. 

Tworzymy nowy rozdział w rolnictwie, a nowoczesność nas nie ogranicza!

Agro-Efekt i Zielona Energia – połączyła nas przyszłość. 

Kierunki współpracy firm:

Głównym celem współpracy firm jest inicjowanie transformacji energetycznej rolnictwa, a także oferowanie kompleksowych rozwiązań na obsługiwanych rynkach. Strategia naszego partnerstwa zakłada dodatkowo:

  • odpowiedzialne wdrażanie rozwiązań OZE dla rolnictwa nawiązujących do regulacji prawnych,
  • optymalizację kosztów produkcji rolnej dzięki OZE,
  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu OZE do rolnictwa (agrofotowoltaika, elektromobilność w rolnictwie, magazynowanie energii, a w przyszłości także biogazownie),
  • projektowanie, testowanie i wdrażanie własnych rozwiązań z zakresu OZE,
  • inicjowanie wspólnych działań w OZE m.in. tworzenie grup inwestorskich.
Transformacja energetyczna stała się faktem. Instalacje fotowoltaiczne, farmy wiatrowe, auta elektryczne, farmy fotowoltaiczne i wiele innych produktów OZE są dziś nieodłącznym elementem polskiej gospodarki, w tym rolnictwa. Wykonywanie własnych inwestycji wykorzystujących OZE wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań pod profesjonalnym przywództwem. Nawiązanie współpracy pomiędzy firmami Agro-Efekt Sp. z o.o. oraz Zielona Energia Sp. z o.o. to przełomowe wydarzenie tworzące nowy rozdział w polskim rolnictwie.
O firmie Agro-Efekt
Działamy na rynku już od 30 lat. Przez ten okres udało się nam stworzyć stabilną i bezpieczną firmę, której celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie sprzedaży oraz serwisu środków do produkcji rolnej. Oferujemy szereg rozwiązań dostosowanych do wymagań zmieniającego się rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, wdrażamy nowoczesne technologie. 
Przejście zatem obojętnie obok transformacji energetycznej, która dotyka wszystkie sektory gospodarki, w tym rolnictwo – jest dla nas niemożliwe. Jest to wielka szansa dla gospodarki, a tym samym pojedynczych klientów. Jednak nieodpowiednio przeprowadzona transformacja może nieść ze sobą także pewne zagrożenia. Niezbędnym krokiem jest, więc wprowadzanie zmian z udziałem profesjonalistów z branży OZE. Jako inicjatorzy i współtwórcy transformacji energetycznej opartej na OZE w rolnictwie podjęliśmy przełomową dla swojej firmy decyzję: firma Zielona Energia Sp. z o.o. oficjalnie została strategicznym Partnerem OZE dla rolnictwa z know-how technicznym i z zakresu współpracy z OSD. 
Celem firmy Zielona Energia Sp. z o.o. jest stworzenie nowego systemu współpracy i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią rolnikom oraz przedsiębiorcom przejście przez transformację energetyczną. Energia elektryczna jest niezbędna do funkcjonowania każdego gospodarstwa i przedsiębiorstwa, a dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii możemy mieć realny wpływ na jej koszt oraz bardziej efektywnie ją wykorzystywać. Adresatami naszej współpracy są rolnicy i przedsiębiorcy oraz pozostali klienci potrzebujący rozwiązań OZE, którzy jednocześnie biorą aktywny udział w ich tworzeniu.

Korzyści z odnawialnych źródeł energii w Twoim gospodarstwie

→ Możliwość rozliczenia płodami!

Kup instalację fotowoltaiczną / pompę ciepła teraz i zapłać po żniwach!

Stawiając instalację fotowoltaiczną nadal możesz uprawiać pod nią ziemię!

Rozliczysz energię po stawkach godzinowych!

Oferujemy

Jesteś zainteresowany tematem i chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie OZE? Skontaktuj się z nami:

Możesz skorzystać również wysłać wiadomość przez formularz:

    Jestem zainteresowany/a:

    _____