Oferujemy maszyny rolnicze jednego z największych producentów na świecie Kramer. Maszyny rolnicze Kramer oferowane przez Agro-Efekt to między innymi: ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, ładowarki kołowe z wysięgnikiem teleskopowym. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dokładnej oferty.

Firma Kramer swoją działalność rozpoczęła w 1925 w małym zakładzie nieopodal Jeziora Bodeńskiego na południu Niemiec. W pierwszych latach istnienia produkowano urządzenia i małe ciągniki rolnicze. W drugiej połowie XX w. nastąpił dynamiczny rozwój firmy i jej oferty produktowej, również w branży maszyn budowlanych. Ważnym momentem w historii marki było stworzenie ładowarki kołowej ze sztywną ramą i czterema kołami skrętnymi. Takie rozwiązanie zapewnia utrzymanie stałego, maksymalnego udźwigu, niezależnie od kąta skrętu kół, na każdej wysokości podnoszenia, również z wysięgnikiem teleskopowym. Ponadto takie ładowarki są bardzo stabilne, co zapewnia duże bezpieczeństwo podczas pracy zwłaszcza na nierównościach. Ładowarki kołowe z czterema kołami skrętnymi to znak rozpoznawalny marki Kramer aż po dzień dzisiejszy. Szybki rozwój zaowocował wybudowaniem całkowicie nowej, nowoczesnej fabryki w miejscowości Pfullendorf.

To właśnie w tej fabryce produkowane są obecnie maszyny Kramer, które można podzielić na 3 grupy: ładowarki kołowe z ciężarem wywracającym od 1 200 kg do 7 000 kg, wśród nich również małe kompaktowe ładowarki o szerokości poniżej 1,3 m i wysokości ok. 2 m, ładowarki kołowe z wysięgnikiem teleskopowym o wysokości w punkcie obrotu łyżki od 4,27 m aż do 5,42 m oraz ładowarki teleskopowe o udźwigu od 1 450 kg do 5 500 kg i wysokości podnoszenia od 4,3 m do 9,5 m. Z myślą o przyszłości Kramer posiada w ofercie również ładowarkę elektryczną a w przyszłości planowane są kolejne modele z takim napędem. Obecnie łącznie 31 modeli do profesjonalnego zastosowania we wszystkich pracach rolniczych i nie tylko.

Oferujemy maszyny rolnicze Kramer w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

  • ładowarki kołowe,
  • ładowarki teleskopowe,
  • ładowarki kołowe z wysięgnikiem teleskopowym.

Oferujemy maszyny rolnicze Kramer:

Szukasz maszyny rolniczej marki Kramer? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!