Mandam jest obecny na polskim rynku już przeszło trzydzieści lat. Popularność przyniosły mu brony talerzowe, agregaty uprawowe a także pługi. Maszyny rolnicze takie jak kultywatory, brony i wały  cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów nie tylko w kraju, ale także za granicą. To właśnie tam sprzedawana jest ponad połowa wyprodukowanych maszyn.

Zarówno siedziba firmy jak i zakład produkcyjny znajduje się w Gliwicach. Mandam postawił na jakość produktów, bezpieczeństwo klienta oraz indywidualne dostosowanie osprzętu maszyn do rodzaju gleby danego regionu. W produktach tej marki zastosowano szereg zastrzeżonych wzorów i rozwiązań technicznych mających na celu ułatwienie obsługi samych maszyn.

W 2019 roku zmieniła się kolorystyka maszyn z niebieskiego na szaro-pomarańczowo-czarny. Dzięki temu maszyny wyglądają teraz bardziej nowocześnie

Oferujemy maszyny rolnicze Mandam w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

  • Brony
  • Kultywatory
  • Wały

Szukasz maszyny rolniczej marki Mandam? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!