Kosiarki pchane spalinowe


Zaawansowane funkcje i prosta obsługa naszych kosiarek do trawników sprawiają, że ich posiadanie
i użytkowanie to czysta przyjemność.

Kosiarki spalinowe mogą wykorzystać swoje mocne strony w każdym ogrodzie: małym lub dużym, płaskim lub pochyłym. Dzięki różnorodnemu wyposażeniu każdy znajdzie coś dla siebie. Spalinowe kosiarki do trawy SABO to idealny wybór do ogrodów ze zboczami – w połączeniu z SABO VARIO Drive ułatwiają pracę nawet na terenie o stromym nachyleniu.

W ogrodach z wieloma drzewami kosiarka spalinowa jest również niewątpliwie bardziej praktyczna niż kosiarka przewodowa. Jeśli rzadko kosisz trawnik, warto kupić mocną kosiarkę spalinową z bocznym wyrzutem, która z łatwością poradzi sobie z wysoką trawą. Czerwone kosiarki SABO posiadają aluminiowe podwozie, producent gwarantuje- oprócz standardowej dwuletniej gwarancji na sprzęt – 15 lat na aluminiowe podwozie (zgodnie z warunkami gwarancji SABO).

Wysoka wydajność – nawet na mokrej trawie dzięki technologii TurboStar ™.
 

Kosiarki pchane akumulatorowe


Potężny. Cichy. Bez emisji. Najlepsze rezultaty.

Jako specjaliści od trawników wiemy, czego potrzebują nasi klienci w swoich ogrodach. Szukasz prostych i przejrzystych rozwiązań? W takim razie kosiarki akumulatorowe SABO są właśnie dla Ciebie. Są łatwe w obsłudze i imponują wyjątkowym wzorem cięcia i dobrze znaną jakością SABO, łatwością obsługi, trwałością i energooszczędnością. Możesz więc skupić się na tym, co ważne: na trawniku.

Wszystkie modele akumulatorów charakteryzują się niewielką wagą i potężnym źródłem energii. Dzięki temu możesz doświadczyć koszenia trawnika w zupełnie nowy sposób – bez głośnego hałasu silnika i bez kabla, który musisz mieć zawsze w zasięgu wzroku podczas koszenia.

Kosiarki akumulatorowe są idealne do trawników o powierzchni od 250 do 700 metrów kwadratowych – nawet w ogrodach z drzewami, krzewami lub roślinami kwitnącymi, ponieważ nie ma potrzeby noszenia kabla. Idealny dla tych, którzy cenią sobie ciche, lekkie i zwrotne koszenie bez lokalnych emisji. Ekologiczna pielęgnacja trawnika za pomocą akumulatorowych kosiarek SABO, które są dostępne w trzech różnych szerokościach koszenia.
 

Kosiarki pchane elektryczne


Dla wielu osób ogród jest oazą spokoju.

Dzięki kosiarce elektrycznej SABO pielęgnacja trawnika może być również bardzo relaksująca. Kosiarka elektryczna jest przyjazna dla środowiska, zwrotna i wymaga niewielkiej konserwacji. Poręczne i przyjazne dla środowiska kosiarki elektryczne SABO są dostępne dla szerokiego zakresu zastosowań z szerokością koszenia od 32 cm do 43 cm.

Są szczególnie popularne wśród właścicieli ogrodów z małymi i średnimi trawnikami (do 1000 m²).

Kosiarki elektryczne od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród dbających o środowisko właścicieli ogrodów. Kosiarki elektryczne SABO również oszczędzają Tobie, właścicielowi ogrodu, wiele w zakresie konserwacji i pielęgnacji. Wymiana filtra powietrza, wymiana oleju czy dolewanie paliwa nie stanowią tutaj problemu. Najbardziej ekologiczną zaletą jest to, że możesz łatwo uzyskać gładkie trawniki za pomocą kosiarki elektrycznej SABO.
 

Kosiarki samojezdne


Kosiarki trawnikowe John Deere, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie pracy, wygodzie operatora i wysokiej wydajności, nie mają sobie równych pod względem pielęgnacji trawników. Ciągniki z serii X100 są starannie wykonane i gwarantują niezwykle płynną jazdę. Modele z serii X300 i X500 oferują nowy poziom wydajności dzięki mocnym, zużywającym niewiele paliwa silnikom oraz precyzyjnej technologii koszenia. Agregaty kosiarek Accel Deep, wykonane z jednego arkusza grubej blachy, cechują się znakomitą jakością wykonania i niezrównaną wydajnością koszenia.