Jürgen Schöls założył firmę APV w 1997 roku jako jednoosobową działalność. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją maszyn rolniczych używanych do siewu, pielęgnacji użytków zielonych oraz roślin uprawnych. Aktualnie firma liczy 150 osób zatrudnionych w kraju i za granicą. Rozwinięta sieć partnerów APV w 50 krajach zapewnia klientom na całym świecie obsługę na wysokim poziomie.

Firma postawiła sobie za cel stworzenie maszyn przyjaznych dla środowiska, oszczędzających zasoby naturalne przy jednoczesnym nacisku na komfort obsługi, jakość i serwis.

APV oznacza AMBITION. PASSION. VISION.

Centrala firmy w Dolnej Austrii korzysta w pełni z energii odnawialnej. Na dachach budynków znajdują się ogromne systemy fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej dzięki którym zmniejsza się emisja CO2. Flota samochodowa i pojazdy pracowników zasilane są na licznych stacjach do ładowania samochodów elektrycznych zlokalizowanych na terenie firmy. Ciepłownia dostarcza ciepło także z surowców odnawialnych zaopatrując w energię suszarnie. Ulotki i foldery drukowane są na papierze pochodzącym z recyklingu w ilości zaspokajających rzeczywiste potrzeby.

Dostrzegamy potrzebę posiadania wydajnych maszyn rolniczych w rolnictwie ekologicznym, dlatego stale rozbudowujemy naszą ofertę produktów dla różnych dziedzin zarówno rolnictwa ekologicznego jak i konwencjonalnego. Jesteśmy specjalistami i jedną z wiodących światowych firm w dziedzinie pneumatycznej techniki siewu i rozsiewu, oferując przyjazne dla użytkownika, precyzyjne i innowacyjne urządzenia.

Oferujemy maszyny rolnicze Unia w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

  • pielnik obrotowy
  • brona chwastownik
  • agregat Grünlandkombi
  • rozsiewacz
  • siewnik

Oferujemy maszyny rolnicze APV:

Rozsiewacz

Lekka konstrukcja, wygodna regulacja rozsiewacza, szybki i prosty montaż, optymalny stosunek ceny do jakości, prosta, intuicyjna obsługa, równomierne rozprowadzania materiału siewnego na całej szerokości roboczej.

Siewnik

Uniwersalny, możliwość zastosowania na różnorodnych urządzeniach, precyzyjny wysiew materiału siewnego, szeroki wybór pojemności zbiorników, szybki czas dostawy, wszechstronne zastosowanie.

Szukasz maszyny rolniczej marki APV? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!