Oferujemy kosiarki pchane SABO jednego z największych producentów na świecie. Kosiarki pchane SABO oferowane przez Agro-Efekt to między innymi: kosiarki spalinowe, kosiarki akumulatorowe, kosiarki elektryczne. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dokładnej oferty.

SABO to jedna z wiodących marek wysokiej jakości kosiarek i produktów do pielęgnacji ogrodu w Europie. Od 1932 roku firma jest zlokalizowana i produkuje kosiarki w Gummersbach w Niemczech, a od 1991 roku jest częścią Deere & Company.

Montaż wszystkich poszczególnych części kosiarki SABO odbywa się na linii produkcyjnej w Gummersbach. Przed montażem poszczególnych komponentów są one dokładnie sprawdzane, aby upewnić się, że spełniają surowe wymagania jakościowe.

Linia COMPACT

Dostępne jako kosiarki spalinowe, akumulatorowe lub elektryczne.

Linia COMPACT jest przeznaczona dla osób ceniących funkcjonalny i zrównoważony design. Klasyczne kosiarki o sprawdzonej jakości SABO zapewniają jeszcze lepszy wygląd trawnika. Najlepiej sprzedające się modele działają doskonale przez dziesięciolecia i są naprawdę trwałe dzięki praktycznemu projektowi, wysokiej jakości materiałom i niezawodnym dostawom części zamiennych. 

Dodatki

 1. Mocny silnik z funkcją Ready-Start
 2. Praktyczny uchwyt do przenoszenia
 3. Solidna aluminiowa obudowa z 15-letnią gwarancją
 4. Centralna regulacja wysokości
 5. System TurboStar ™
 6. Wysokiej jakości jednoczęściowe ostrze tnące

Linia COMFORT

Kiedy chcesz trochę więcej.

Z napędem trakcyjnym i jeszcze większą liczbą opcji wyposażenia. Dostępne jako kosiarki spalinowe, akumulatorowe lub elektryczne.

Chcesz kilka dodatków? W takim razie modele z linii COMFORT są właśnie dla Ciebie. Oferują wiele przydatnych opcji wyposażenia, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, na czym Ci zależy: na trawniku.

Linia COMFORT jest dla tych, którzy chcą trochę więcej. Dzięki napędowi trakcyjnemu można bez trudu pokonywać duże obszary i zbocza.  Komfortowe kosiarki premium oferują wiele ekskluzywnych opcji wyposażenia oraz, oczywiście, funkcjonalną i trwałą konstrukcję oraz sprawdzoną jakość: Made by SABO.

Zmienny napęd na tylne koła

Koszenie w trudnym terenie? Żaden problem: dołączany napęd na tylne koła naszych kosiarek bezpiecznie przesuwa SABO i projekt koszenia do przodu. W wielu modelach COMFORT LINE można to również dostosować do prędkości chodzenia.

Dodatki

 1. Mocny silnik z ReadyStart
 2. Praktyczny uchwyt do przenoszenia
 3. Solidne aluminiowe podwozie
 4. Centralna regulacja wysokości
 5. Kierownica z regulacją wysokości
 6. Szybkie zwolnienie ułatwiające przechowywanie
 7. Natychmiastowy rozruch elektryczny
 8. Zmienny napęd na tylne koła
 9. Wysokiej jakości jednoczęściowe ostrze tnące
 10. System TurboStar ™

Rozruch elektryczny

Dzięki funkcji natychmiastowego rozruchu elektrycznego, możesz uruchomić kosiarkę spalinową SABO za pomocą kluczyka zapłonowego – bez ciągnięcia linki rozrusznika.

Hamulec noży

Na pokładzie SABO 47-K VARIO B i SABO 54-K VARIO B: Po zwolnieniu uchwytu bezpieczeństwa ostrze zatrzymuje się automatycznie. Silnik nadal pracuje – możesz prowadzić kosiarkę, aby opróżnić worek bez żadnego wysiłku.

Oferujemy Kosiarki pchane SABO w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

 • kosiarki spalinowe,
 • kosiarki akumulatorowe,
 • kosiarki elektryczne.

Oferujemy kosiarki pchane SABO:

Szukasz kosiarki SABO? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!