Doskonała obsługa posprzedażowa, doświadczony i kompetentny serwis oraz wysoka dostępność części zamiennych tylko w Agro-Efekt!Nasz priorytet?
• Ograniczenie do minimum czasu przestoju maszyny
• Dostarczenie klientom części zamiennych w najkrótszym możliwym czasie

Codzienna praca rolnika charakteryzuje się sporą dynamiką, często również potrzebą podejmowania natychmiastowych i trafnych decyzji. Specyfika pracy uzależniona jest oczywiście od rodzaju prowadzonej działalności, aczkolwiek wszystkie jej typy łączy jeden wspólny mianownik – wymagają dostępu do sprawnych maszyn w trybie 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Utrzymanie ciągłości pracy możliwe jest głownie dzięki wyborowi rzetelnego partnera, który zagwarantuje nie tylko dostęp do części przed rozpoczęciem sezonu, lecz także w jego trakcie. Kluczem do utrzymania ciągłości pracy jest m.in. zaopatrzenie się przed sezonem w części ulegające częstszej eksploatacji. Utrzymanie płynności działalności oznacza w praktyce: brak kosztownych przestojów szczególnie w newralgicznym okresie żniw, brak potrzeby szukania zastępstwa / podwykonawców na okres wykonania danej pracy.

Dział Sprzedaży Części w Agro-Efekt tworzą przeszkoleni, wyspecjalizowani pracownicy działający w zakresie usług posprzedażowych. Jest to niezwykle ważny obszar, w którym Klient jest szczególnie wymagający i nie chce czekać. Posiadamy doskonale zaopatrzony magazyn części zamiennych oraz możliwość ich sprowadzenia w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Stale powiększamy nasz asortyment dbając o to, aby poziom naszych usług i dostępność części do wszystkich oferowanych przez nas marek spełniały Państwa oczekiwania.

Oferujemy części robocze oraz eksploatacyjne do maszyn:

W szerokiej ofercie znajdą Państwo również części do maszyn firm:

  • Horsch
  • Lemken
  • Pottinger Grimme
  • Amazone