Oferujemy maszyny rolnicze jednego z największych producentów na świecie Joskin. Maszyny rolnicze Joskin oferowane przez Agro-Efekt to między innymi: wozy asenizacyjne, rozrzutniki, przyczepy czy zbiorniki na wodę. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dokładnej oferty.

Firma Joskin, dziś o międzynarodowej renomie, jest przede wszystkim przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym w 1968 roku przez Victora Joskin, który chciał poświęcić się rolnictwu. Marie-Jose Joskin, żona pana Joskin, pracuje z nim od samego początku dbając o dobrą kondycję finansową ciągle rosnącej firmy. Do Mare-Jose i Victora, prowadzących firmę od ponad 50 lat, dołączyło w latach 90 ich troje dzieci, zapewniając w ten sposób ciągłość rodzinnego zarządzania przedsiębiorstwem, które jest prawdziwą <> w belgijskim wydaniu.

Vinciane, Didier i Murielle dołączyli do zarządu grupy Joskin. Pomimo wyjątkowej ekspansji i obecności na całym świecie polityka firmy, ukierunkowana na jej rodzinny charakter i efektywność, nie uległa zmianie.

W ciągu zaledwie 50 lat, firmie Joskin udało się zdobyć pozycję wśród wielkich marek branży rolniczej. Dzisiaj jej maszyny pracują na polach całej Europy i wielu regionów świata. Corocznie realizowane są dostawy do ponad 60 krajów. Ten imponujący sukces jest ściśle związany z zasadami działania firmy, która jest niezależną strukturą rodzinną i cechuje się dużą przedsiębiorczością oraz wyjątkową zdolnością przewidywania. Kierując się chęcią sprawowania pełnej kontroli nad wszystkimi zasadniczymi etapami produkcji i obsługi rynku, w celu ich optymalizacji, firma szybko przekształciła się w międzynarodową grupę. Ma ona obecnie 5 zakładów produkcyjnych, doskonale wyposażonych i strategicznie rozmieszczonych na kontynencie europejskim.

Oferujemy maszyny rolnicze Joskin w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

  • wozy asenizacyjne,
  • rozrzutniki,
  • przyczepy,
  • zbiorniki na wodę.

Wsparcie na ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami

Oferujemy maszyny rolnicze Joskin:

WOZY ASENIZACYJNE JOSKIN:

Dostosowane do terenu w jakim będą użytkowane, nisko położony środek ciężkości, kołyskowa konstrukcja, mocne hamulce, bezpieczne, wszechstronne, uniwersalne, lekka i jednolita konstrukcja, posiadają skuteczne rozwiązania dla każdego użytkownika, wydajny system pompowania, zapewniają zwrotność i komfort.

ROZRZUTNIKI JOSKIN:

Zapewniają łatwość jazdy, wysoka jakość rozrzutu w każdym terenie, lekkie, wytrzymałe, łatwe w konserwacji, wysoka jakość wykonania, zapewniają łatwy załadunek, wytrzymałe, solidne, odpowiednio wyprofilowane, zapewniają stabilność pojazdu, zwrotne, ekonomiczne, nowa generacja, niska cena, niezawodne do nawożenia i transportu, wielozadaniowe, wytrzymałe, dynamiczne.

PRZYCZEPY JOSKIN:

Komfortowe zawieszenie, maksymalnie stabilne nawet przy dużych prędkościach, solidne, wytrzymałe, wszechstronne, zwrotne, zapewniają wysoki komfort jazdy, wysoka jakość wykonania, trwałe, bezpieczne.

ZBIORNIKI NA WODĘ JOSKIN:

Solidne, wytrzymałe, zwrotne, łatwe w konserwacji, lekka konstrukcja do długotrwałej eksploatacji, łatwość napełniania, szybkie i precyzyjne dozowanie, stabilne, wszechstronne, mocna konstrukcja, znakomite właściwości jezdne, wytrzymałe.

Szukasz maszyny rolniczej marki Joskin? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!