Oferujemy maszyny rolnicze jednego z największych producentów na świecie Bednar FMT. Maszyny rolnicze Bednar FMT oferowane przez Agro-Efekt to między innymi: siewniki, kultywatory, pługi czy brony. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dokładnej oferty.

Bednar FMT to czeska rodzinna firma, prowadzona przez Inż. Ladislava Bednara wraz z jego synami Janem oraz Vojtechem. Jej początek sięga 1997 kiedy to pod nazwą STROM Export została założona firma, której podstawową ideą towarzyszącą założeniu, było eksportowanie wysokiej jakości czeskich maszyn rolniczych za granicę.

Szybko jednak zdano sobie sprawę, że konieczne jest zastosowanie wiedzy praktycznej i rad użytkowników na co dzień użytkujących tego typu maszyny.

Dzięki bliskim i silnym relacjom z rolnikami, BEDNAR FMT jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów, projektującym i produkującym maszyny, o wysokiej wartości docenianej przez rolnika.

Firma zatrudnia obecnie 295 osób, posiada 3 zakłady produkcyjne  i eksportuje swoje produkty do 37 krajów w Europie, Azji, Australii, Ameryce Północnej i Afryce. Roczna produkcja obejmuje około 1800 maszyn do siewu, uprawy, zarządzania resztkami pożniwnymi oraz uprawy międzyrzędowej.

GŁÓWNE CELE BEDNAR

  • Prowadzimy testy nowej technologii uprawy gleby, odżywiania oraz zakładania upraw z wiodącymi gospodarstwami rolnymi.
  • Bazując na efektach naszych doświadczeń produkujemy nowoczesne maszyny, które pobudzają i pomagają zwiększyć produkcje rolniczą, która musi zaspokoić stale zwiększającą się w szybkim tempie populację ludzi na świecie.
  • Stale zwiększamy nasz „know-how”, który włączamy do naszych konstrukcji oraz agronomicznych rekomendacji.
  • Skupiamy się na jakości naszych produktów, które dzięki „know-how” oraz naszej technologii produkcji zachowana jest na bardzo długi okres.
  • Naszym celem jest ochrona naturalnego środowiska oraz zachowanie jego wartości dla przyszłych pokoleń.

Oferujemy maszyny rolnicze Bednar w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

  • siewniki
  • kultywatory
  • pługi
  • brony
  • części zamienne

SIEWNIKI BEDNAR

Uniwersalne, wydajne, łatwe w obsłudze, innowacyjna konstrukcja, równomierne rozmieszczenie nasion na stałej głębokości, innowacyjna konstrukcja redlic dwutalerzowych, doskonała konstrukcja, wysiew kilku roślin jednocześnie.

KULTYWATORY BEDNAR

Do płytkiej i głębokiej uprawy gleby, gwarantują optymalne warunki mieszania i rozluźniania gleby, solidna rama, umożliwiają łatwą i precyzyjną pracę.

PŁUGI BEDNAR

Rewolucyjne maszyny, doskonałe spulchnienie gleby, solidna konstrukcja, wysoka wydajność.

BRONY BEDNAR

Ciekawe konstrukcyjnie rozwiązania techniczne, bezobsługowe łożyska, łatwe w obsłudze, kompaktowe wymiary transportowe.

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE BEDNAR

Wyprodukowane zgodnie z dokumentacją produkcyjną, idealnie dopasowane do maszyny, najwyższa jakość wykonania, dzięki ich zastosowaniu spełniasz warunki gwarancji, zapewniają prawidłowe działanie Twojej maszyny, niezawodne, zwiększają szybkość naprawy, wysoka jakość wykonania, testowane na największych gospodarstwach na całym świecie, minimalizują przestój maszyn.

Szukasz maszyny rolniczej marki Bednar? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!