Firma Swimer została założona w 2008 roku w Toruniu. Do dnia dzisiejszego funkcjonuje w tej samej lokalizacji.

To polski producent zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji różnego rodzaju płynów np. paliwa płynne, nawozy azotowe, woda, AdBlue i różne substancje chemiczne. Swimer posiada największy w Europie typoszereg zbiorników do magazynowania oleju napędowego. Dzięki temu są w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich swoich klientów. Kluczem sukcesu firmy okazały się inwestycje, stały rozwój, a także świetnie zorganizowany, doświadczony zespół pracowników. Kompleksowa realizacja zamówień, dobry kontakt z klientami, szybka i profesjonalna ich obsługa okazały się być najważniejszymi atutami firmy. Zbiorniki oferowane przez Swimer cieszą się dużym uznaniem w branży rolniczej, transportowej i budowlanej.

Z każdym rokiem liczba klientów powiększa się. Na chwilę obecną produkty Swimer można bez problemu znaleźć w 27 krajach na całym świecie. Wysoka jakość oferowanych produktów została potwierdzona badaniami i testami niezależnych instytutów badawczych.

Jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy certyfikat  CE zgodności z dyrektywą maszynową 2006/42/WE na zbiorniki do magazynowania i dozowania paliw płynnych klasy III do oleju napędowego.

Oferujemy zbiorniki Swier w 8 lokalizacjach (Syców, Kołątajew, Krzywiń, Olszynka, Częstocice, Ujazd Górny, Pobiedziska, Grodzisk Wielkopolski):

  • zbiorniki do nawozów płynnych,
  • zbiorniki na wodę,
  • zbiorniki do AdBlue®,
  • zbiorniki do oleju napędowego
  • zbiorniki do oleju opałowego

Oferujemy zbiorniki Swimer:

ZBIORNIKI DO NAWOZÓW PŁYNNYCH (RSM)

Odporne na działanie promieni słonecznych, wytrzymałe, szczelne, nie korodują, nie blakną, odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do utrzymania w czystości, łatwe w transporcie, wysoce odporne chemicznie.

ZBIORNIKI NA WODĘ

Wysoka jakość wykonania, odporne na warunki atmosferyczne, spełniają wymagania higieniczne PZH, bezpieczne.

ZBIORNIKI DO  AdBlue®

Nie korodują, nie odkształcają się, nie wymagają malowania ani konserwacji, są odporne na działanie promieni UV.

ZBIORNIKI DO OLEJU NAPĘDOWEGO

Wysoka jakość, odporne na warunki atmosferyczne, odporne na działanie promieni UV, nie trzeba ich malować ani konserwować, nie korodują i nie odkształcają się.

ZBIORNIKI DO OLEJU OPAŁOWEGO

Wygodne, praktyczne, bezpieczne, wysoka jakość, odporne na warunki atmosferyczne, nie blakną, nie wymagają konserwacji, nie korodują i nie odkształcają się.

Szukasz zbiornik na wodę marki Swimer? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy przygotują właściwą ofertę!