Celest Trio 060FS
Syngenta
Środek grzybobójczy w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego pszenicy ozimej i jarej, jęczmienia ozimego i jarego, pszenżyta ozimego i żyta ozimego w celu zwalczania chorób grzybowych.

ETYKIETA
Maxim 025FS
Syngenta
Fungicyd w formie płynnego koncentratu o działaniu powierzchniowym, przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego pszenicy ozimej, pszenicy jarej, pszenżyta ozimego oraz żyta ozimego przed chorobami grzybowymi, zwłaszcza powodowanymi przez grzyby rodzaju Fusarium.

ETYKIETA
Vibrance Gold 100FS
Syngenta
Środek grzybobójczy w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania ziarna siewnego pszenicy ozimej, pszenicy jarej, jęczmienia ozimego, jęczmienia jarego, pszenżyta ozimego i żyta ozimego w celu zwalczania chorób grzybowych.

ETYKIETA
Dividend Xtra 030FS
Syngenta
Środek grzybobójczy w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania ziarna siewnego zbóż w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych w celu zwalczania chorób grzybowych.

ETYKIETA
Certicor 050FS
Syngenta
Środek grzybobójczy w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego pszenicy ozimej i jarej, jęczmienia ozimego i jarego, pszenżyta jarego oraz owsa w celu zwalczania chorób grzybowych.
Maxim Star 025FS
Syngenta
Środek grzybobójczy w formie płynnego koncentratu zawiesinowego, o działaniu kontaktowym i układowym, przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego jęczmienia ozimego i jarego oraz owsa, w celu zwalczania chorób grzybowych.
Seedron 60FS
Adama
Fungicyd o działaniu kontaktowym i układowym w formie płynnego koncentratu, przeznaczony do przedsiewnego zaprawiania materiału siewnego.

ETYKIETA
Orius Extra 02WS
Adama
Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego pszenicy ozimej i jarej przed chorobami grzybowymi.

ETYKIETA
Triter 050 FS
innvigo
Fungicyd w formie płynnego koncentratu do zaprawiania materiału siewnego. Środek o działaniu układowym przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw płynnych.

ETYKIETA
Madron 50 FS
innvigo
Fungicyd w formie płynnego koncentratu o działaniu powierzchniowym, przeznaczony do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego przed chorobami grzybowymi, zwłaszcza powodowanymi przez grzyby rodzaju Fusarium.

ETYKIETA
NASZ SKLEP