GoudenKorrel® to koncepcyjna linia nawozów wieloskładnikowych. Projekt ten jest efektem rozległej sieci współpracy brytyjskich, niemieckich, holenderskich i polskich naukowców, agronomów, technologów, rolników i górników. Naszym wspólnym celem jest maksymalne wykorzystanie dobroczynnej siły polihalitu!

Vervactor

To nowoczesny granulowany nawóz mineralny z wysoką zawartością potasu oraz siarki, wapnia i magnezu.

Skład: 30% K2O, 22% SO3, 5,5% Na2O, 15% CaO, 3% MgO   

Granulometria: 98% produktu ma postać granul o wymiarach 2-5 mm 

pH substancji : 7,6

Vervactor przyspiesza wzrost roślin i jakość tworzących się tkanek, pobudza wydajność systemu korzeniowego do transportu składników pokarmowych, aktywuje proces fotosyntezy, syntezy węglowodanów, tłuszczów i białek, wspomaga także odporność termiczną roślin. Dzięki potasowi zawartemu w nawozie rośliny akumulują prowitaminę A oraz witaminy B1 i C, polepsza się także jakość zgromadzonych cukrów. Zawartość siarki aktywuje i wspiera detoksykację metali ciężkich i ksenobiotyków.

Nawóz wytwarzany jest z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii G2D Nodens Technology ™, dzięki czemu nawóz cechuje się najwyższą jakością, całkowitą rozpuszczalnością (brak efektu zasolenia i zakwaszania gleby) i szybkim działaniem (dostępność dla roślin do 52 dni).

Do stosowania przedsiewnie i pogłównie.

Dostępny w opakowaniach a’500kg, a’25kg

Karta produktu
Belenus

To nowoczesny granulowany nawóz mineralny z wysoką zawartością siarki oraz potasu, wapnia i magnezu.

Skład: 42% SO3, 12% K2O, 19% CaO, 5,5% MgO, 6,5% Na2O

Granulometria: 98% produktu ma postać granul o wymiarach 2-5mm

pH substancji : 7,7

Belenus zwiększa efektywność nawożenia azotowego, ilość i jakość plonów, pobudza wzrost wegetatywny, zwiększa zawartość chlorofilu, aktywację enzymów i procesu fotosyntezy. Zawartość siarki aktywuje i wspiera detoksykację metali ciężkich i ksenobiotyków. Pozwala na osiągniecie istotnych oszczędności w nawożeniu.

Nawóz wytwarzany jest z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii G2D Nodens Technology ™, dzięki czemu nawóz cechuje się najwyższą jakością, całkowitą rozpuszczalnością (brak efektu zasolenia i zakwaszania gleby) i szybkim działaniem (dostępność dla roślin do 50 dni).

Do stosowania przedsiewnie i pogłównie, również w uprawach ekologicznych.

Dostępny w opakowaniach a’500kg, a’25kg

Karta produktu
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteś zainteresowany/a nawozami z firmy Gouden Korrel? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz!