Nowoczesne zasady nawożenia powinny gwarantować optymalne odżywienie roślin, które zapewni pełne wykorzystanie potencjału plonotwórczego. Dział Nawozów oferuje Państwu produkty przeznaczone do aktywacji metabolizmu roślin, które stymulują procesy wzrostu i rozwoju oraz zwiększają odporności na czynniki stresowe. Dokarmianie dolistne roślin jest doskonałym sposobem na uzupełnienie niedoborów i dostarczenie składników pokarmowych szczególnie mikroelementów, dlatego powinno stanowić integralny element technologii uprawy.

Efekt NAWOZY DOLISTNE

Nawozy dolistne Efekt są przenaczone do stosowania we wszystkich rodzajach upraw. Zawierają odpowiednio dobrane proporcje makro i mikroelementów dostosowane do różnych gatunków roślin. Wszystkie składniki występują w dobrze rozpuszczalnych i łatwo przyswajalnych formach, które pozwalają na optymalne odżywienie roślin w okresach zwiększonego zapotrzebowania na składniki pokarmowe.

Produkty FORTESTIM

Preparaty Fortestim to nawozy dolistne zawierające połączenie wybranych składników odżywczych i fizjologicznie aktywnych substancji, które łącznie działają na roślinę, jako aktywatory wzrostu. Produkty Fortestim przeznaczone są do stosowania w czasie wiosny, wpływają na przyspieszenie regeneracji roślin ozimych oraz intensyfikację wzrostu roślin jarych i wieloletnich na początku wegetacji. Wspierają rozwój systemu korzeniowego, wzrost powierzchni asymilacyjnej oraz pobór i wykorzystanie substancji odżywczych z gleby w szczególności azotu.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem nawozów dolistnych znanych marek.

NASZ SKLEP