Mazzotti otrzymuje rekomendację marki John Deere

Jesienne porządki w ogrodzie – jak przygotować trawnik na zimę?
9 listopada 2021
Jak obniżyć koszty nawożenia?
11 kwietnia 2022
Jesienne porządki w ogrodzie – jak przygotować trawnik na zimę?
9 listopada 2021
Jak obniżyć koszty nawożenia?
11 kwietnia 2022

Mazzotti, będąca w pełni własnością firmy John Deere, działająca we Włoskiej Rawennie, koncentruje się na budowie samojezdnych opryskiwaczy, które oferują wysoką wartość dla klienta. Dzięki wsparciu sieci dealerskiej John Deere, Mazzotti stale zwiększa swoją sprzedaż w Europie a także wchodzi na kluczowe rynki, takie jak USA, Australia i Chiny.

Po przejęciu przez firmę John Deere w 2017 r. i integracji technologii, procesów, komponentów i części w ramach światowego biznesu opryskiwaczy John Deere, Mazzotti stało się teraz oficjalnie uznaną marką. Oznacza to, że klienci otrzymają ten sam poziom jakości produktu, dostępności części i wsparcia serwisowego przez cały cykl życia opryskiwaczy, jakiego oczekują od każdej innej maszyny dostarczonej przez dealera John Deere.

Podczas gdy modele opryskiwaczy firmy będą nadal oznaczone osobno, logo będzie teraz zawierać „by John Deere” pod nazwą Mazzotti. Nowe logo Mazzotti by John Deere zostało po raz pierwszy pokazane publicznie na targach EIMA 2021 w Bolonii we Włoszech w październiku.

To nowe poparcie marki jest wspierane przez ciągły rozwój gamy produktów Mazzotti, która obejmuje już silniki John Deere, kabiny, system dwuobwodowego rozwiązania M-Spray i precyzyjne systemy rolnicze. Części będą teraz dostępne za pośrednictwem Europejskiego Centrum Dystrybucji Części (EPDC) w Niemczech oraz wszystkich maszyn obsługiwanych przez system Centrum Pomocy Technicznej Dealerów John Deere (DTAC).

Opryskiwacze samojezdne MAF firmy Mazzotti sprzedawane przez wybranych dealerów uzupełniają gamę modeli John Deere, która obecnie oferuje najszerszy wybór maszyn na rynkach UE i WNP. Mazzotti produkuje kompaktowe, lekkie opryskiwacze z przednią kabiną i specjalnymi funkcjami, w tym zmiennym prześwitem, niezależnym zawieszeniem i systemem natryskiwania Air Assist.

Na rok 2022 małe modele MAF 2580, 3180, 3580HP i 4080HP (wysokowydajne), o pojemności zbiornika odpowiednio: 2500, 3000, 3500 i 4000 litrów, otrzymają nową, zaktualizowaną stylistykę z mocniejszymi jednoczęściowymi osłonami bocznymi. Maszyny te będą miały również lepszy dostęp do zbiornika roztworu i silnika, a także nową opcję dzielnika przepływu na tylnej osi dla modeli hydrostatycznych, która zapewnia lepszą przyczepność w ekstremalnych warunkach lub podczas pracy na zboczach.

Facebook
YouTube
Instagram