Pompy ciepła

Oszczędź swój czas i pieniądze

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, którego zadaniem jest zapewnienie ogrzewania budynków oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Wiele z nich posiada również funkcję chłodzenia pomieszczeń, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane w zastępstwie klimatyzacji. Gwarantuje również bezpieczeństwo, zapewnia użytkownikom wygodę korzystania, a jej montaż jest niemal bezinwazyjny.

Niskie koszty eksploatacji
Korzystanie z pompy ciepła wiąże się z obniżeniem kosztów eksploatacji domu. Wydatki na ogrzewanie budynku oraz na ciepłą wodę użytkową maleją w widocznym stopniu, a w budżecie domowym pozostają dodatkowe środki finansowe. Oszczędności zyskać można na długie lata, uniezależniając się również od rosnących cen materiałów opałowych.
Niezawodność
Pompa ciepła to niezawodne urządzenie, które może pracować z pełną efektywnością nawet przez 50 lat. Do swojej pracy potrzebuje zasobów odnawialnych oraz niewielkiej ilości energii elektrycznej.
Maksymalny komfort
Odpowiednio dobrana pompa ciepła powietrze-woda jest niezawodnym urządzeniem zapewniającym wysoki komfort termiczny nawet w przypadku ekstremalnych temperatur zewnętrznych. To gwarancja ciepła dostarczanego przez całą zimę, a także przygotowania ciepłej wody użytkowej. Wbudowana funkcja chłodzenia daje możliwość obniżenia temperatury powietrza w największe upały. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zdalnego nadzorowania instalacji poprzez aplikację MELCloud.
Bezpieczeństwo
W porównaniu do innych urządzeń grzewczych pompy ciepła są całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem. Działanie pomp ciepła nie wiąże się z ryzykiem wybuchu czy ulatniania się gazu, nie stwarzają one także zagrożenia pożarowego. Ogrzewanie budynku pompą ciepła to pewność bezpieczeństwa domowników.
Kompaktowa instalacja
Instalacja pompy ciepła jest bezinwazyjna – nie ma konieczności wykonywania skomplikowanych prac budowlanych. Istnieje możliwość montażu pompy ciepła niemal w każdym budynku, w tym również w przypadku braku specjalnych pomieszczeń w rodzaju kotłowni. Pompy ciepła to urządzenia czyste i ciche, które nie zakłócają spokoju domowników.
Redukcja emisji CO2
Pompy ciepła to ekologiczna alternatywa dla systemów grzewczych opartych na paliwach kopalnych oraz innych materiałach opałowych. Przyczyniają się one do ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, gdyż podczas wytwarzania ciepła nie następuje proces spalania, a tym samym nie są produkowane żadne toksyczne substancje.

Warianty sprzedaży

Zapewnij sobie i domownikom wysoki komfort cieplny – poznaj najlepszej klasy pompy ciepła, które znajdują się w naszej ofercie! 

Zapraszamy do zakupu jednego z trzech wariantów:

Oferujemy

Jesteś zainteresowany tematem i chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie OZE? Skontaktuj się z nami:

Możesz skorzystać również wysłać wiadomość przez formularz:

    Jestem zainteresowany/a:

    _____