Zostań częścią naszego zespołu! W Agro-Efekt poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego pracownika, który dołączy do naszego działu HR na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Syców

Typ umowy: Umowa o pracę / Pełny etat

Nasza Firma:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. działa kompleksowo w obsłudze rolnictwa na rynku polskim od 30 lat. Celem naszym we współpracy z klientami jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta poprzez doradztwo, skup płodów rolnych, serwis, sprzedaż środków do produkcji rolnej oraz nowych technologii.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem: John Deere, Kramer, Kverneland, Bednar, Joskin, Unia, Wielton Agro, Mandam.

Wymagane:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, prawo lub pokrewne)
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym
  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie w realizacji zadań na wskazanym stanowisku
  • Znajomość Kodeksu Pracy i przepisów okołokodeksowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Power Point i Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2)
  • Samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy rekrutacji, wdrażaniu nowych pracowników oraz pomoc w planowaniu szkoleń
  • Planowanie działań związanych z procesami Onboardingu Pracowników, prowadzenie kalendarza działań
  • Udział w tworzeniu regulaminów i procedur wewnętrznych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, udzielanie informacji oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • Sporządzanie niezbędnych raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Rozwój zawodowy: dostęp do szkoleń, kursów oraz możliwość uczestnictwa w branżowych konferencjach
  • Współpraca przy międzynarodowych projektach: szansa na pracę nad projektami o globalnym zasięgu
  • Zespół wspierający: pracę w zgranym zespole, który ceni inicjatywę i kreatywne podejście

Jak aplikować?

Prześlij swoje CV, list motywacyjny na adres e-mail: kariera@agroefekt.pl
W temacie wiadomości proszę wpisać „Aplikacja na stanowisko Specjalista ds. HR – Dział HR - [Twoje Imię i Nazwisko]”.