Maszyny ogrodnicze i komunalne - Agro-Efekt

Wszystkie kosiarki teraz z darmową dostawą!

800x800px_fb_20%tekst_uwierzyc

Produkty w ofercie 10 rat 0% i 20 rat 0%

W ofercie 10 rat 0% możesz kupić wszystkie kosiarki pchane, samojezdne i automatyczne John Deere (z wyjątkiem serii X900, modeli Z-Trak i Front mower).

W ofercie 20 rat 0% kupisz wszystkie kosiarki serii X100 oraz X300, a także kosiarki Z Track Z300 i Z500.

Oferta obowiązuje do 30 maja 2020 r.*
*Oferta dotyczy klientów indywidualnych

 

Kosiarki pchane


Zaawansowane funkcje i prosta obsługa naszych kosiarek do trawników sprawiają, że ich posiadanie
i użytkowanie to czysta przyjemność.

W ofercie kosiarek do trawników John Deere znajduje się każda kosiarka, której możesz potrzebować. Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych najnowocześniejszych w branży, takich jak system koszenia TurboStar, w którym wentylator wspomaga zbiór skoszonej trawy oraz agregatu koszącego wykonanego z wysokiej jakości odlewu aluminiowego dostępnych w szerokiej gamie modeli – możesz mieć pewność, że kosiarka będzie działała idealnie zawsze i w każdych warunkach. Wybieraj z szerokiego asortymentu kosiarek o różnej wielkości, mocy i parametrach. I co ważne – za wszystkimi tymi maszynami stoi wsparcie techniczne naszego wysoko wyspecjalizowanego serwisu Agro-Efekt, zapewniające spokojną i bezproblemową eksploatację.
 

Kosiarki samojezdne


Kosiarki trawnikowe John Deere, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie pracy, wygodzie operatora i wysokiej wydajności, nie mają sobie równych pod względem pielęgnacji trawników. Ciągniki z serii X100 są starannie wykonane i gwarantują niezwykle płynną jazdę. Modele z serii X300 i X500 oferują nowy poziom wydajności dzięki mocnym, zużywającym niewiele paliwa silnikom oraz precyzyjnej technologii koszenia. Agregaty kosiarek Accel Deep, wykonane z jednego arkusza grubej blachy, cechują się znakomitą jakością wykonania i niezrównaną wydajnością koszenia.
ODDZIAŁY