Farmsight

System John Deere FarmSight daje pełniejszy niż kiedykolwiek wgląd w działalność. Pozwala na zdalne monitorowanie poszczególnych maszyn i umożliwia planowanie konserwacji zapobiegawczej oraz optymalizację zużycia paliwa i wydajności pracy. Użytkownik systemu uzyskuje również nowe, bardziej szczegółowe informacje agronomiczne, które pozwalają na bardziej świadome podejmowanie decyzji.

System John Deere FarmSight jest dostępny w postaci czterech pakietów serwisowych:

Farmsight

DOSTĘPNOŚĆ OPERACYJNA

Zdalne monitorowanie i wsparcie serwisowe pomyślane tak, aby maksymalnie wydłużyć czas pracy bez przestojów.

Więcej
Farmsight

WYDAJNOŚĆ

Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności poszczególnych maszyn pozwala zwiększyć produktywność.

Więcej
Farmsight

LOGISTYKA

Monitorowanie wielu maszyn pozwala zwiększyć wydajność dużych flot. Pakiety serwisowe dotyczące procesów logistycznych są jeszcze opracowywane. Skontaktuj się z nami i uzyskaj najświeższe informacje.
Farmsight

EKONOMIA AGRARNA

Pomoc i porady dotyczące podejmowania bardziej świadomych decyzji biznesowych pozwalających zwiększyć wydajność i rentowność. Pakiety serwisowe z zakresu ekonomii agrarnej są jeszcze opracowywane. Skontaktuj się z nami i uzyskaj najświeższe informacje.

Skontaktuj się nami, aby uzyskać szczegóły dotyczące pakietów serwisowych i umówić się na prezentację systemu John Deere FarmSight.

Jak to działa

Maszyny wyposażone w technologię bezprzewodową JDLink są stale w trybie „online” i mogą być zdalnie monitorowane przez Internet na komputerze, tablecie lub smartfonie. Pozwala to uzyskiwać dane dotyczące lokalizacji maszyny, układów sterowania, wskazań oprzyrządowania i wyświetlaczy, a także osprzętu.
Po uzyskaniu zgody użytkownika dealer ma też możliwość przeprowadzania diagnostyki i optymalizacji maszyn, może wspomagać operatora, koordynować jego park maszynowy i korzystać z danych terenowych w celu wykonania analiz agronomicznych.

Co nas wyróżnia?

System John Deere FarmSight to jedyne w swoim rodzaju, najlepsze w branży rozwiązanie łączące inteligencję, najbardziej zaawansowane technicznie podzespoły i dealerski pakiet serwisowy. Zapewnia on pełniejszy niż kiedykolwiek wcześniej wgląd w dane dotyczące użytkowania parku maszynowego i umożliwia optymalizację wydajności i rentowności.

Jedno zintegrowane rozwiązanie

Firma John Deere to jedyny producent sprzętu rolniczego, który zaprojektował i opracował własną technologię rolnictwa precyzyjnego. Dzięki temu współpraca systemu z maszynami przebiega bezproblemowo i bardzo łatwo.

Jeden dostawca usług

Jeden numeru telefonu do serwisu pozwala oszczędzić czas, pieniądze i nerwy.

Jedna opłata

Mniej prac związanych z administracją i łatwiejsze planowanie budżetu.

Dzięki systemowi John Deere FarmSight…

Oszczędzasz czas — konserwacja zapobiegawcza i wyższa wydajność operatorów
Oszczędzasz pieniądze — niższe koszty eksploatacji i większa efektywność biznesowa
Oszczędzasz sobie stresu — przewidywanie kosztów eksploatacji i bardziej wydajne zarządzanie
Do wyboru są następujące pakiety serwisowe: „Dostępność operacyjna”, „Wydajność”, „Logistyka” i „Ekonomia agrarna”. Usługi świadczone w ramach poszczególnych pakietów i ceny tych pakietów różnią się w zależności od placówki dealerskiej.