Od dwudziestu lat zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych oraz części renomowanych marek. W szerokiej ofercie znajdą Państwo ciągniki, kombajny, opryskiwacze, pługi, siewniki, naczepy, kosiarki ogrodowe, maszyny komunalne i inne.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem:

MaszynyMaszyny
W ciągu ostatnich 180 lat w historii firmy John Deere nastąpiło wiele zmian - zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. Jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią - rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem.
MaszynyMaszyny
Kverneland Group to dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa firma, która jest producentem i dystrybutorem maszyn rolniczych. Do Grupy należą dwie znane marki – Kverneland i Vicon. Mocny nacisk kładziony na innowacje pozwala nam uzyskać unikalną i szeroką gamę produktów wysokiej jakości.
MaszynyMaszyny
Firma MANITOU jest partnerem rolników od ponad 20 lat, wie jak pasjonujący i zarazem trudny jest to zawód, rozumie też wyjątkowy charakter każdego gospodarstwa rolnego. Towarzysząc rolnikom w codziennych pracach, zawsze bierze pod uwagę ich charakter, by upewnić się że zawsze znajdą w gamie produktów rolniczych Manitou dokładnie to, czego im potrzeba.
BednarBednar
BEDNAR FMT jest prężnie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych, specjalizującym się w maszynach do uprawy, siewu, nawożenia i rozdrabniania. Dzięki bliskim i silnym relacją z rolnikami, BEDNAR FMT jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów, projektującym i produkującym maszyny, o wysokiej wartości docenianej przez rolnika.
MaszynyMaszyny
JOSKIN buduje najszerszy światowy program przyczep rolniczych do transportu i rozprowadzania nawozów. Jego maszyny przemierzają pola w całej Europie i w wielu regionach świata. Firma dostarcza regularnie maszyny do niemal 40 krajów. Spółka, założona w 1968 r. przez Victora Joskin, przekształciła się w międzynarodową grupę.
unia logounia logo
UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.
MaszynyMaszyny
Głównym profilem działalności Grupy Kapitałowej WIELTON jest produkcja naczep, przyczep i zabudów na samochody ciężarowe oraz ich sprzedaż. Działalność Grupy Kapitałowej prowadzona jest przede wszystkim za pośrednictwem jednostki dominującej WIELTON S.A., pełniącej rolę koordynatora działalności podmiotów zależnych, które zajmują się wyłącznie sprzedażą produktów Spółki oraz prowadzeniem działań marketingowych i reklamowych Emitenta na rynkach Rosji i Ukrainy.
MaszynyMaszyny
Siedzibą firmy APV-Technische Produkte GmbH jest Dallein na północy Dolnej Austrii. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1997 roku. W ostatnich latach międzynarodowa ekspansja stała się ważnym czynnikiem napędowym rozwoju firmy, a sieć dystrybucyjna APV w dalszym ciągu się rozrasta. Aby sprostać wysokim wymaganiom w branży maszyn, wszystkie produkty APV są nieustannie udoskonalane i przystosowywane do najnowszego poziomu wiedzy technicznej. Na polski rynek trafiają przede wszystkim rozsiewacze tarczowe, siewniki pneumatyczne oraz agregaty do pielęgnacji użytków zielonych.
MaszynyMaszyny
Firma Swimer z siedzibą w Toruniu zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Zbiornik do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Sztandarowym produktem jest typoszereg zbiorników do magazynowania wszelkiego rodzaju substancji płynnych m.in. paliw, AdBlue, nawozów, wody i wszelkiego rodzaju środków chemicznych.
logo bez tła ORANGElogo bez tła ORANGE
Firma MANDAM jest jednym z największych polskich producentów maszyn rolniczych. Rocznie produkuje ponad 3000 maszyn z czego więcej niż połowa sprzedawana jest poza granicami RP. W stale poszerzającej się gamie produktów MANDAM znajdują się maszyny uprawowe do podorywki, do orki (pługi),maszyny do pielęgnacji terenów zielonych oraz narzędzie do mechanizacji robót w gospodarstwie rolnym.
SABO logoSABO logo
SABO - niemiecka jakość od 1954 roku. Kosiarki SABO (dawniej John-Deere) zawierają unikatowy system TurboStar - wentylator zapewniający zawsze pełen kosz i najdokładniejsze zbieranie trawy i liści. Maszyny w całości produkowane w Niemczech.
ODDZIAŁY
Facebook
YouTube
Instagram