Kupując nasiona
- sprzedajesz plon!

Klientom, którzy podpiszą umowy kontraktacyjne, oferujemy atrakcyjne warunki zakupu płodów rolnych, a także ubezpieczenie upraw z możliwością zapłaty w okresie zbiorów.
2844

Posiadamy Certyfikat KZR INiG

CERTYFIKAT

Oferujemy:

  • najlepsze ceny
  • dogodne warunki płatności
  • terminową zapłatę
  • wymianę barterową
  • całoroczny skup płodów rolnych
  • kontrakty terminowe z gwarantowaną ceną
  • pomoc w organizacji transportu
  • doradztwo w zakresie agrotechniki i ochrony roślin
  • sprzedaż i wynajem maszyn rolniczych
  • kontraktację
  • gwarantowaną cenę
  • ubezpieczenie upraw
  • miejsce i czas dostawy wg z góry ustalonego harmonogramu
  • kredyt kupiecki na zakup środków ochrony roślin, materiału siewnego i nawozów
  • analizę jakościową
  • możliwość odbioru zbóż bezpośrednio z podwórka
Magazyn Powiat Gmina Telefon E-mail
Biały Kościół strzeliński Strzelin 71 392 66 29 b.kosciol@agroefekt.pl
Bolechów oławski Oława 71 301 66 58 bolechow@agroefekt.pl
Częstocice strzeliński Wiązów 71 394 21 09 czestocice@agroefekt.pl
Głubczyce głubczycki Głubczyce 77 485 66 87 glubczyce@agroefekt.pl
Jaźwina dzierżoniowski Łagiewniki 74 893 81 62 jazwina@agroefekt.pl
Łowkowice kluczborski Kluczbork 77 413 15 66 lowkowice@agroefekt.pl
Karłowice Wielkie nyski Kamiennik 77 431 21 38 karlowice@agroefekt.pl
Krzyżowniki kępiński Rychtal 62 781 69 69 krzyzowniki@agroefekt.pl
Mnichowice kępiński Bralin 62 781 11 78 mnichowice@agroefekt.pl
Olszanka brzeski Olszanka 77 412 96 52 olszanka@agroefekt.pl
Olszynka prudnicki Lubrza 77 434 20 16 olszynka@agroefekt.pl
Paczków nyski Paczków 506 055 453 paczkow@agroefekt.pl
Polwica oławski Domaniów 71 301 92 10 polwica@agroefekt.pl
Przybysław jarociński Żerków 62 740 43 80 przybyslaw@agroefekt.pl
Stare Jaroszowice bolesławiecki Bolesławiec 75 738 26 10 jaroszowice@agroefekt.pl
Stradomia Dolna oleśnicki Dziadowa Kłoda 62 785 81 06 stradomia@agroefekt.pl
Strzeleczki krapkowicki Strzeleczki 77 433 50 63 strzeleczki@agroefekt.pl
Swojków oławski Domaniów 71 302 97 31 swojkow@agroefekt.pl
Ściborzyce Małe głubczycki Głubczyce 502 656 552 sciborzyce@agroefekt.pl
Wilków namysłowski Wilków 77 419 51 97 wilkow@agroefekt.pl
Zielenice strzeliński Borów 71 393 07 19 zielenice@agroefekt.pl